تهران / واحد مرکزی خبر / مکتوب 1388/12/15
شبکه رادیویی جوان با 6 ویژه برنامه از نوروز 89 استقال می کند.
به گزارش خبرنگار ما ؛ "‌عید امسال " برنامه ای صبحگاهی است که ساعت 9 هر روز روی آنتن می رود .
این برنامه نمایشی درقالب سفر نوروزی یک خانواده است و بخش های دیگری مانند شعر ، طنز ، ایرانگردی و گزارش دارد.
مریم بابایی سردبیر و علی ضیا و آسیه گرجی گویندگان " عید امسال "‌هستند.
ُ"‌نوروزگار "‌ نیز کاری از گروه جوان و ورزش و گروه جوان و جامعه رادیو جوان و نوروز 89 ، ساعت 15 هر روز پخش می شود .
خانواده نمونه ، بوی کاغذ رنگی و بچه ها مواظب باشید از بخش های این برنامه است که به سردبیری رضا ساکی و شکوفه موسوی و گویندگی نسیم رفیعی روی آنتن می رود .
" بهار شمائید " برنامه ای به سردبیری شهاب نادری مقدم و گویندگی اشکان صادقی و حامد مشکینی و ساعت 17 هر روز نوروز89 از رادیو جوان پخش می شود.
این برنامه کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان و بخش هایی چون ،‌ موسیقی محلی ، آئین نوروز ، ایرانگردی ، بررسی بهاریه ها در ادبیات و یادبودی از هنرمندان دارد .
گروه جوان و دانش رادیو جوان نیز برنامه ای با عنوان " فراتر از خیال " برای نوروز 89 تهیه کرده است .
این برنامه ویژه برنامه ای علمی تفریحی است و به پیش بینی های جوانان ایرانی درباره دنیای آینده اختصاص دارد که در قالب گفتگوی صمیمانه با دانشجویان جوان ایرانی به این موضوع می پردازد.
شاهین شرافتی گوینده و پانته آ پاچنگی سردبیر برنامه " فراتر از خیال " هستند که از 29 اسفند 88 تا پایان تعطیلات نوروز 89 ساعت 12و 30 دقیقه هر روز روی آنتن می رود.
" تعطیلات مخصوص " برنامه دیگر نوروز 89 رادیو جوان است که به سردبیری حامد مرادیان ، ساعت 10 دقیقه هر روز با بخش هایی چون ترانه مخصوص ، آشپزی مخصوص و گزارش مخصوص پخش می شود .
برنامه "‌ورزش در سالی که گذشت " نیز در نوروز 89 ، وقایع رشته های گوناگون ورزشی در مسابقات بین المللی و المپیک و شکست ها و پیروزی های این رشته ها را در سال 88 بررسی می کند.
فاطمه عباسی گوینده و حسن نوایی سردبیر این برنامه هستند که ساعت 21 و 30 دقیقه هر روز نوروز89 روی آنتن رادیو جوان می رود .
آب و آئینه ، بهار دات کام ، خارج از کادر ، سین هشتم و شاپرکهای مسافر از بخش های برنامه " ورزش در سالی که گذشت "‌ است .
/ 3 نظر / 17 بازدید
درآمدی برای آدرس اینترنتی شما !!!

درآمدی برای وبلاگ شما!!! هنگام بازدید از وبلاگتان پول دریافت کنید.فقط کافیست گوشه ای از وبلاگتان تبلیغات مارا قرار بدهید تا به ازای هرکلیک 800ریال دریافت کنید. سایت کاملا ایرانی با مجوز رسمی پرداخت مستقیم به شماره حساب بانکیتان برای اطلاعات بیشتر به این وبلاگ مراجعه کنید.

آشنا

پاسخی بر فرصت طلبی های یک شاعر تاجر!(علیرضاقزوه) برجوکیان هند ، پیام صبا رسید بوی کباب بره ببین تا کجارسید ! بوی کباب، شاعر مارا زخویش برد روحش به رقص آمده و تا فضارسید قزوه به یمن سکه و ویلا وکنگره چونان حباب ، چرخ زنان برهوا رسید شاعر چو عهد کودکی اش نی سوار شد بر اسپ خویش هی زده تا آسیا رسید شاعر به پخته خواری خود خو نموده بود* بر مرتع چریدن خود بی چرارسید ! برآسیای بادی مرتع هجوم برد گویا در این میان اجل او فرارسید ! تیری به چله گاه نهاد و نشانه رفت تیرش کمانه کرد و براو ماجرا رسید شاعر ز اسپ خویش برافتاد پر صدا آواز ضرطه های بلندش به ما رسید ! آورد یاد خویش که دریوزه کرد رای تا قصه ی وکالت او بر ملا رسید** تهران به تخت سینه ی او دست رد نهاد تهران که سوی مرده دلان چون بلا رسید تهران که سبز بودو ز زردی گریز داشت تهران که دادخواهی او تا خدا رسید شاعر خبر نداشت که خر داغ کرده اند آوازه ی خریت او تا سما رسید خود رامیان معرکه انداخت بی سبب تیری به فرق دیگر او از قفا رسید ! موسای قوم ، با ید و بیضا عصا فکند بر رقص کرم خاکی او اژدها رسید این قزوه از ولایت قزوین گذشته بود آوازه ی

آشنا

شاعر خبر نداشت که خر داغ کرده اند آوازه ی خریت او تا سما رسید خود رامیان معرکه انداخت بی سبب تیری به فرق دیگر او از قفا رسید ! موسای قوم ، با ید و بیضا عصا فکند بر رقص کرم خاکی او اژدها رسید این قزوه از ولایت قزوین گذشته بود آوازه ی حماقت او تا ختا رسید ! برسفره اش اگر چه نواله، حواله شد اما چه خاک بر سر آن بی نوا رسید! *مرحوم حسن حسینی، قزوه و امثالهم را در کتاب گزیده شعر جنگ،نشر حوزه هنری ،پخته خواران شعر معرفی کرده بودو اورا از میراث خواران گفته بود. **شاعر یادش نرفته که همین سه چهار دوره پیش سودای وکالت داشت از تهران ، اما چه تو دهنی عجیبی خورد.شرح این ماجرا بگذارید سربسته بماند.