چوپانی حوالی تهران


تهران / واحد مرکزی خبر / مکتوب 1388/12/15
شبکه رادیویی جوان با 6 ویژه برنامه از نوروز 89 استقال می کند.
به گزارش خبرنگار ما ؛ "‌عید امسال " برنامه ای صبحگاهی است که ساعت 9 هر روز روی آنتن می رود .
این برنامه نمایشی درقالب سفر نوروزی یک خانواده است و بخش های دیگری مانند شعر ، طنز ، ایرانگردی و گزارش دارد.
مریم بابایی سردبیر و علی ضیا و آسیه گرجی گویندگان " عید امسال "‌هستند.
ُ"‌نوروزگار "‌ نیز کاری از گروه جوان و ورزش و گروه جوان و جامعه رادیو جوان و نوروز 89 ، ساعت 15 هر روز پخش می شود .
خانواده نمونه ، بوی کاغذ رنگی و بچه ها مواظب باشید از بخش های این برنامه است که به سردبیری رضا ساکی و شکوفه موسوی و گویندگی نسیم رفیعی روی آنتن می رود .
" بهار شمائید " برنامه ای به سردبیری شهاب نادری مقدم و گویندگی اشکان صادقی و حامد مشکینی و ساعت 17 هر روز نوروز89 از رادیو جوان پخش می شود.
این برنامه کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان و بخش هایی چون ،‌ موسیقی محلی ، آئین نوروز ، ایرانگردی ، بررسی بهاریه ها در ادبیات و یادبودی از هنرمندان دارد .
گروه جوان و دانش رادیو جوان نیز برنامه ای با عنوان " فراتر از خیال " برای نوروز 89 تهیه کرده است .
این برنامه ویژه برنامه ای علمی تفریحی است و به پیش بینی های جوانان ایرانی درباره دنیای آینده اختصاص دارد که در قالب گفتگوی صمیمانه با دانشجویان جوان ایرانی به این موضوع می پردازد.
شاهین شرافتی گوینده و پانته آ پاچنگی سردبیر برنامه " فراتر از خیال " هستند که از 29 اسفند 88 تا پایان تعطیلات نوروز 89 ساعت 12و 30 دقیقه هر روز روی آنتن می رود.
" تعطیلات مخصوص " برنامه دیگر نوروز 89 رادیو جوان است که به سردبیری حامد مرادیان ، ساعت 10 دقیقه هر روز با بخش هایی چون ترانه مخصوص ، آشپزی مخصوص و گزارش مخصوص پخش می شود .
برنامه "‌ورزش در سالی که گذشت " نیز در نوروز 89 ، وقایع رشته های گوناگون ورزشی در مسابقات بین المللی و المپیک و شکست ها و پیروزی های این رشته ها را در سال 88 بررسی می کند.
فاطمه عباسی گوینده و حسن نوایی سردبیر این برنامه هستند که ساعت 21 و 30 دقیقه هر روز نوروز89 روی آنتن رادیو جوان می رود .
آب و آئینه ، بهار دات کام ، خارج از کادر ، سین هشتم و شاپرکهای مسافر از بخش های برنامه " ورزش در سالی که گذشت "‌ است .
۱۳۸۸/۱٢/۱٦ | ۳:۱۱ ‎ب.ظ | شهاب نادری مقدم | نظرات () |
Design By : nightSelect.com